• Sposoby płatności

Płatności przelewem

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Płatności za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Przy przesyłce za pobraniem doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem.

PayU - płatności elektroniczne

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. System PayU to bezpieczny sposób automatycznego połączenia ze bankiem, dzięki systemowi masz też możliwość opłacenia zamówienia kartą płatniczą lub kredytową, poprzez BLIK oraz rozłożenia zakupów na dogodne raty.

 Raty PayU

 

Wygodna forma spłaty w ramach 3-50 rat. Możesz kupić dowolną ilość produktów, ich łączna kwota powinna jednak mieścić się w przedziale 300 – 20 000 zł. Co należy zrobić? Złóż wniosek online, decyzja kredytowa przyznawana jest w czasie rzeczywistym. Ta forma płatności dostępna jest do odwołania.

stopka-benefity-biala.png